Grafik, DTPák, nebo chcete-li pastelka.

Před více než deseti lety jsem se schodou náhod ocitl v libereckém studiu PMH s.r.o . Tam začala má kariéra a během 3 let jsem prošel všemy částmi DTP (scan, retuš, zlom, ořez, osvit, nátisk).

Po ukončení působení v Liberci jsem se přesunul do matičky Prahy a po nezdařilém pokusu živit se jako programátor (Infos 2001) jsem se vrátil k DTP.

V dubnu 2001 jsem nastoupil do vydavatelství Vogel Burda Communications s.r.o. na zlom časopísů (Velká kniha pokémonů, CHIP, LEVEL), práci pro marketing (v-klub, inzerce, mediashop) a od prosince 2003 do dubna 2005 jako artdirector časopisu LEVEL.

Odchodem z vydavatelství začala moje kariéra OSVČ.

Od června do srpna 2005 jsem pracoval ve společnosti Media Action s.r.o. jako DTP manager. Náplní práce byla organizace DTP a zlom inzerce.

Od září 2005 do února 2006 jsem lámal časopis StudentIN pro společnost StudentIN.

Nasledně mé schopnosti využíivala reklamní agentura Euro RSCG Prague, v zastoupení společnosti DREAM STUDIOS, s.r.o., kde jsem působil jako DTP operátor až do března 2007. Nejčastější prací byl zlom inzerce pro O2, KB, Peugeot, Citroen a další klienty.

Od dubna 2007 spolupracuji s reklamní agenturou Mevea s.r.o., opět jako DTP operátor. Součástí mé práce je zlom inzerce, výročních zpráv, katalogů apod.

 

V současné době nabízím své služby všem zájemcům.